Hakkımızda

Çiçek Bilgisayar Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri,

Bilgisayar arızaları Notebook arızaları tablet ve elektronik parçaların tamiri ve onarımı için profesyonel destek vermekteyiz.

İp Ahd ve Analog, kablolu kablosuz kamera güvenlik sistemleri kurulumunu profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Server kurulum, uzak masaüstü vpn bağlantıları ve duvar tipi veya dikili kabin ve sunucu sitemlerine bağlı tüm malzeme teminini + teknik destek vermekteyiz.

Okullar Dershaneler Kurslar spor salonları partiler dernekler mağazalar kurum ve kuruluşlara BTK lisanslı yasalara uygun kaliteli ve hızlı TOPLUSMS hizmeti vermekteyiz www.ciceksms.net

Firmalar için verdiğimiz Ağ Güvenliği Çözümleri, Bulut Bilişim Hizmetleri, IT Konsolidasyon ve Sanallaştırma, Kablosuz Ağ Çözümleri, Dış Kaynak Hizmetleri, Tümleşik Ağ Çözümleri, Profesyonel IT Destek Hizmetleri, Veri Depolama Çözümleri, Veri Merkezi Taşıma Hizmetleri, Veri Yedekleme Çözümleri, Yapısal Kablolama ve Altyapı Hizmetleri, Veri Merkezi Çözümleri, E-mail hizmeti çözümleri ile firmaların çözüm ortağı olarak uzun süreli destek veriyoruz.

Hızlı, etkili ve pratik olarak ürettiğimiz tüm çözümler sadece sorunların o anki durumuna yönelik olmadığı için uzun vadede çıkabilecek problemleri de ön görerek yapılandırma sağlıyoruz.

Son kullanıcılara yönelik verdiğimiz desktop ve notebook teknik servis hizmeti, network (Kablolu ve Kablosuz internet ağı), kamera ve güvenlik sistemleri, veri kurtarma hizmetleri ile bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır.

Ticari program olarak,  MİKRO VE LOGO ürünlerini profesyonel olarak kurulumunu ve eğitimini yetkili firma olarak destek vermekteyiz.

ÇİÇEK BİLGİSAYAR HABERLEŞME & GÜVENLİK SİSTEMLERİ. © 2019
Cicek Bilgisayar